Лорен Канадей

Письменниця "воскресла" після 24 хвилин клінічної смерті – що вона відчувала

Lauren Canaday

Тепер вона має "новий погляд" на життя

Письменниця Лорен Канадей пережила 24-хвилинну клінічну смерть, досвідом якої вона поділилася у своїх мемуарах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на форум Reddit.

У лютому цього року жінку визнали мертвою після того, як у неї раптово зупинилося серце. Це могло статися внаслідок ускладнень, спричинених коронавірусом.

За викликом приїхала "швидка", і медики 24 хвилин намагалися запустити серце Канадей.

"Після цього я лежала у комі 2 дні. Не пам'ятала ані того, що було тиждень тому, ані більшої частини часу, проведеного у відділенні інтенсивної терапії. Кажуть, що я весь час забувала, чому опинилася у лікарні", – поділилася жінка.

За її словами, вона не бачила світла в кінці тунелю чи життя, яке нібито пронеслося перед очима. Натомість клінічна смерть нагадала їй сон, який подарував "надзвичайний спокій".

"Я відчуваю, що моє перше життя закінчилося у лютому, і я прокинулася для другого життя, маючи уже новий погляд. Між життям та смертю дуже тонка грань. Вдячна за те, що можу проводити більше часу з друзями та сім'єю. Тож більше не турбуюся про смерть", – розповіла вона.

Після цього інциденту Лорен тимчасово зупинила свою роботу та кожного тижня проходить терапію.

Раніше "Дивогляд" розповідав, про які речі люди найбільше жалкують перед смертю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ