Ілон Маск

Маск зробив нову скандальну заяву про війну в Україні

Фото з відкритих джерел

"Єдине питання, що залишилося, на мій погляд"

Американський мільярдер Ілон Маск вважає, що росія не припинить війну з Україною, поки не захопить усі території, які намагалася анексувати. Про це повідомляє "Дивогляд".

Він висловив цю думку у відповідь на заяву головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського про загострення ситуації на фронті. Засновник SpaceX зауважив, що дискусійним залишається лише захоплення Одеси.

"Чи візьме росія в остаточному підсумку Одесу – єдине питання, що залишилося, на мій погляд. росія, напевно, не заспокоїться, поки не візьме всі області, включені в російську конституцію (Донецьку, Херсонську, Луганську та Запорізьку). Це їхня заявлена політика", – написав Маск.

Маск, як відомо, підтримав Україну на початку повномасштабного вторгнення, але згодом змінив свою позицію. Він не виключає можливості ядерної війни та закликає до переговорів з рф. Маск також запропонував Україні провести референдуми на окупованих територіях, передати Крим росіянам і прийняти статус нейтральної країни.

Раніше ми розповідали, як окупанти завозять термінали Starlink та що це означає для фронту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ