Алсу Алєйнікова

Донька депутатки від "Слуги народу" погрожувала українцям російськими ракетами – відео 18+

соцмережі

У відео присутня нецензурна лексика!

Учасниця збірної України з веслувального спорту і донька депутатки від "Слуги народу" погрожувала українцям російськими ракетами, передає "Дивогляд".

Днями дівчина на ім'я Алсу Алєйнікова опублікувала відео, на яких назвала жителів свого рідного міста – Дніпра – жебраками, які "їдять лише сало та сосиски". При цьому варто відмітити, що її рідна матір – Діна Мафтахутдінова, депутатка Дніпропетровської обласної ради 8-го скликання від партії "Слуга народу". 

Алсу Алєйнікова входила до складу Збірної України з веслування, а також є президентом Федерації академічного веслування Дніпропетровської області. При цьому матір спортсменки очолює спортивне комунальне підприємство.

Що цікаво, Алсу Алєйнікова значиться у списках "українських ескортниць" на російських сайтах. Після 24 лютого 2024 року дівчина писала патріотичні пости і збирала гроші "на підтримку ЗСУ".

Алсу Алєйнікова
Алсу Алєйнікова
Фото: соцмережі

А ось нещодавно стала публічно погрожувати українцям:

"Пі**аси ви закінчені, вам від Росії ще так прилетить, таких пі**и дадуть, що ви не очухаєтесь", – сказала дівчина.

Причина такої реакції дівчини залишається незрозумілою.

У коментарях під дописом жителі Дніпра засудили Алсу за такі слова, на що вона відповіла, що "скоро полетить у Дубай, там питиме кокос, ходитиме по магазинах і чудово почуватиметься", а дніпряни у той час продовжуватимуть ховатися у підвалах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що депутат від "Слуги народу" заявив, що придбав квартиру в центрі Києва "з продажу черешні".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ