Василь Вірастюк, який зрадив свою дружину, знову став батьком

Стронґмен і депутат Василь Вірастюк зустрів нове кохання і став батьком вже вчетверте

Відомо, що Василь розпочав новий роман за довгий період до скандального розлучення зі своєю дружиною Інною, з якою він прожив у шлюбі 15 років. Новою партнеркою стала Ірина, яка є на 11 років молодшою за Василя.

Пара вже дев'ять місяців тому вітала народження сина, якого назвали Володимиром. За словами депутата, їхні стосунки розпочалися, коли ексдружина разом з дітьми виїхала за кордон під час війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його інтерв'ю Славі Дьоміну.

"Четвертий син, Володимир. Зараз йому буде дев'ять місяців. У мене нові стосунки більше року. Стосунки почалися, коли дружина поїхала за кордон і перебувала там. Вважаю це зрадою. Як то кажуть, клин клином. Бо я той вчинок (переїзд за кордон дружини з дітьми – прим. ред.) сприйняв як зраду з її боку, тому що вона зробила по-своєму. Цивільну дружину звати Ірина. На 11 років молодша. Наразі я закоханий і щасливий, попри суди й тиски. Мабуть, я був винен у тому, що я її (колишню дружину – прим. ред.) відпустив за кордон. Потрібно було б наполягати на тому, щоб нікуди не їхати. Тому що в тому не було потреби. Вона вперлася, бо її мама про все домовилася в Празі. І тоді пішов цей розкол. Була злість. Вона мене не послухала. Вона зробила так, як мама їй сказала", – поділився депутат.

Крім того, Вірастюк розповів, що різні погляди на виховання дітей стали перешкодою для щасливого подружнього життя з Інною.

"Я завжди стояв на тому, що з дітьми потрібно спілкуватися. Якщо є конфлікт, то завжди треба вислухати й дізнатися дві сторони. Тому я завжди розмовляв. А моя дружина без компромісів. Її підхід – "витягнула шаблюку й рубай, не розбираючись". Зайшло їй у вуха і все, жодного фактичного аналізу. А аналізуємо завжди, коли приїжджає тато або в дорозі тато примирює обидві сторони. Бо так, щоб була "заруба", то такого не було. Все відбувалося довкола виховання дітей", – поділився він.

Зараз колишня дружина стронґмена мешкає разом з дітьми у київській квартирі Василя. Цікаво, що колишній чоловік і жінка все ще перетинаються в спільній квартирі, яку Василь придбав ще під час першого шлюбу.

"Я приїжджаю на роботу у свою квартиру в Києві. Це є моя квартира, на яку вона не може претендувати, бо вона була набута ще під час першого мого шлюбу. Проте вона не хоче звідти з'їжджати. А я не маю змоги десь щось орендувати, щоб проживати в Києві. Тому я приїжджаю до себе в квартиру, де є мої діти. Просто проживаю в іншій кімнаті. У нас чотири кімнати, 120 квадратів. Ми перетинаємося", – додав Вірастюк

Важливо зазначити, що Василь Вірастюк перебував у шлюбі з другою дружиною близько 15 років. Проте, їхнє подружжя досі залишається офіційно у шлюбі та не може розійтися через судові проблеми, пов'язані з воєнним станом. Пара виховує двох спільних дітей: 16-річного Олега та 8-річного Сашка. Крім того, Василь має 20-річного сина Адама від першого шлюбу, який проживає окремо від усієї родини.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українська журналістка Емма Антонюк хоче записати інтерв'ю з Ані Лорак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше