Гордість країни: футболіст Артем Довбик побив 30-річний рекорд

@GironaFC / Twitter

Нещодавно Артем Довбик відзначився дублем у матчі іспанської Ла Ліги

Футболіст Артем Довбик став найбільш результативним за сезон серед українських гравців, які коли-небудь виступали в Ла Лізі. Про це повідомляє "Дивогляд".

До Артема Довбика, який грає за збірну України та іспанський клуб "Жирона", рекорд за результативністю належав колишньому форварду "Динамо" та "Логроньєса" Олегу Саленку, який у сезоні 1993/1994 забив 16 голів.

Артем Довбик відзначився дублем у матчі іспанської Ла Ліги проти "Бетіса" 31 березня, допомігши своєму клубу "Жирона" здобути перемогу з рахунком 3:2. Перший гол він забив наприкінці першого тайму з пенальті, а другий – в середині другого тайму.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що колишній гравець українського футбольного клубу отримав російське громадянство.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.