Олексій Кісер

Хоче воювати за Україну: російський боєць ММА зробив несподівану заяву

fighter_kiser / Instagram

"Американцям уже ясно, що з нинішнім режимом рф по-іншому не можна"

Російський боєць змішаних єдиноборств (ММА) Олексій Кісер оголосив про свої наміри приєднатися до боротьби проти окупантів разом з українськими військовими. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Чемпіон".

Народившись в Оренбурзі, він перебуває у Сполучених Штатах Америки як політичний біженець. Кісер заявив, що свою підтримку Україні висловив емоційним повідомленням 24 лютого 2023 року, а вже наступного дня його батьків, які залишилися в Оренбурзі, відвідали місцеві правоохоронці з обшуком.

У той час Кісер перебував в Індонезії, але через проросійський режим країни був змушений втекти до США, де звернувся за політичним притулком. Він розповів, що в США уже готуються до можливої Третьої світової війни, що підтверджується гаслами на рекламних плакатах. Олексій бажає захищати Україну як американський доброволець, можливо, у складі американських морських котиків.

"Американцям уже ясно, що з нинішнім режимом рф по-іншому не можна. Але знов-таки для цього мені потрібно оформити грінкард. Хотілося б захищати Україну вже як американський доброволець. У складі американських морських котиків", – розповів Кісер.

Він зазначив, що вже на початку повномасштабної війни хотів приєднатися до боротьби за Україну, але 6 лютого 2022 року він здав свій російський паспорт до американського посольства в Індонезії. Однак його справу розглядали протягом десяти місяців, і лише в жовтні 2022 року він отримав американську візу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що колишній гравець українського футбольного клубу отримав російське громадянство.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ