Прапор Польщі

Польська ведуча у прямому ефірі не стримала емоцій через кумедну сімейну сварку – відео

Pixabay

Сюжет підписали як "Політична кістка розбрату"

У Польщі телеведуча не стримала сміх під час прямого ефіру, коли слухала розповідь репортера про сімейний конфлікт в одній польській родині. Про це повідомляє "Дивогляд".

Під час прямого включення репортер розповів про вибори у Вармінсько-Мазурському воєводстві та комічну історію подружжя, що посварилося через політичні переконання. Сюжет підписали як "Політична кістка розбрату".

Під час вечері чоловік і дружина почали обговорювати вибори бурмістра у своєму місті Бартошице. Вони мали різні погляди на кандидатів і проголосували за різних у першому турі. Словесні дискусії швидко перетворилися на сварку, а потім на бійку, під час якої жінка взяла курячу кістку з каструлі та почала бити нею чоловіка.

Після сімейного скандалу на місце викликали поліцію. Чоловіка доправили до лікарні з травмами голови та рук, які довелося зашивати, а жінку забрали до поліції.

"Коли приїхала поліція, то виявила, що речовий доказ і знаряддя злочину – куряча кістка, зникла з місця злочину. Кістку на цей момент так і не знайшли, жінка досі не протверезіла, а чоловік зализує рани. Попереду другий тур виборів бурмістра Бартошице", – поділився репортер.

Ця історія розвеселила ведучу, яка не змогла стримати сміх, і репортерів та знімальну групу у студії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Саудівській Аравії робот-гуманоїд "помацав" репортерку під час прямого ефіру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ