робот-гуманоїд Мухаммед

У Саудівській Аравії робот-гуманоїд "помацав" репортерку під час прямого ефіру – відео

DeepFest / Х

Користувачі мережі почали обговорювати "потаємні бажання" робота щодо жінок

У Саудівській Аравії на презентації чоловічої версії робота-гуманоїда апарат "помацав" репортерку, що вела репортаж, передає "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Саудівська робототехнічна компанія QSS представила нового робота-гуманоїда Мухаммеда на фестивалі DeepFest в Ер-Ріяді. Апарат одягнули у традиційний саудівський одяг. Сам він розмовляв арабською та англійською мовами. 

У публікації DeepFest у соцмережі Х Мухаммеда представили як "першого саудівського робота у формі людини" і назвали "національним проектом", який показує досягнення країни у галузі штучного інтелекту. 

Під час презентації робота-гуманоїда репортерка телеканалу Al Arabiya Равія Кассем записувала репортаж і розповідала про винахід. У цей момент Мухаммед неналежним чином доторкнувся до неї просто у прямому ефірі.

Так, на оприлюдненому відео можна побачити, як робот упевнено простягає руку вперед, щоб торкнутися репортерки нижче спини. У свою чергу Кассем швидко відреагувала – жінка подивилася на робота, підняла на нього долоню і після цього продовжила розмову.

Після цього інциденту користувачі мережі почали обговорювати "потаємні бажання" робота щодо представниць протилежної статі. У компанії QSS відмітили, що робот був "повністю автономним" та працював "незалежно від прямого контролю з боку людини". Також розробники роботу додали, що "заздалегідь проінформували всіх присутніх, в тому числі журналістів, про необхідність дотримуватися безпечної відстані від робота під час його демонстрації".

У QSS переглянули відео повторно і заявили, що не зафіксували "жодних відхилень від очікуваної поведінки" Мухаммеда. Разом із цим, у компанії запевнили, що вживатимуть "додаткових заходів", аби ніхто не зміг "наблизитися до робота в межах зони його руху".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що мережу спантеличили фотографії, на яких Ілон Маск цілується з жінкою-роботом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ