Ілон Маск цілується з роботом

"Майбутня дружина?": мережу спантеличили фотографії, на яких Ілон Маск цілується з жінкою-роботом

@danielmarven / Тwitter

Жінка-робот "обладнана сенсорними засобами, які змушують її відчувати сум і радість"

Інтернет сколихнули зображення, на яких американський бізнесмен Ілон Маск цілує жінку-робота. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror, користувачі мережі припустили, що це майбутня робот-дружина мільярдера.

На оприлюднених зображеннях Ілон Маск стоїть поруч із жінками-роботами, що були розроблені за допомогою штучного інтелекту і мають характеристики реальної жінки. Фотографію виклав у мережу генеральний директор будівельної компанії Девід Марвен і підписав її провокаційним запитанням: "Ілон Маск оголошує майбутню дружину, хто вона?"

Насправді ж на зображенні з Маском розміщені роботи Catnilla, що працюють на сонячних батареях і не потребують зарядки. Жінка-робот "обладнана сенсорними засобами, які змушують її відчувати сум і радість".

"Це перший робот, який був виготовлений спеціально з використанням штучного інтелекту, з особистістю та характеристиками жінки, про яку він мріє... якого немає в жодної нормальної людини, тому що, звичайно, немає нормальної людини, який мав би всі необхідні специфікації. У неї збалансоване та інтерактивне мислення... тому вона може поділитися ним, якщо вона перебуває в кризі або почуттях, які вона відчуває або яких потребує, коли зазнає якогось психологічного стресу", – додав Девід Марвен.

Пізніше стало відомо, що зображення роботів, що цілуються з Ілоном Маском, насправді ж були зроблені з використанням штучного інтелекту. Марвен повідомив, що оприлюднив ці фотографії з метою "прояснити небезпеку ШІ".

"Особливо після того, як компанія Tesla випустила першого інтегрованого робота "Оптимус", – додав Марвен.

Користувачі мережі з гумором відреагували на таке зізнання і почали вимагати чоловічу версію робота, який міг би виконувати всю роботу по дому:

"Де чоловіча версія? Я завжди намагалася знайти робота-чоловіка. Робить усі справи, ніколи не свариться, і має всі необхідні налаштування", – йдеться у коментарях.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілона Маска викликали до суду через смертельну аварію на автопілоті Tesla.

Дивіться також відео 5 каналу: Зґвалтування в Кагарлику: суд виніс вирок експоліцейським

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ