Ілон Маск

"Я пожертвував Україні $100 млн": Маск відповів Кінгу на пропозицію, пов'язану з фондом Притули

The Babylon Bee /YouTube

"Король жахів" не горить бажанням мати "галочку" у Twitter

Письменник Стівен Кінг запропонував мільярдеру Ілону Маску віддати гроші за верифікацію сторінки Twitter фонду Сергія Притули. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його акаунт у соцмережі.

"Я думаю, що пан Маск повинен віддати мою блакитну галочку на благодійність. Я рекомендую Фонд Притули, який надає послуги з порятунку життя в Україні. Це лише $8, тож, можливо, пан Маск міг би додати трохи більше", – написав він.

Таким чином Кінг прокоментував нові правила Twitter, за якими користувачі з синіми позначками мають платити за них $8. Новий власник соцмережі Маск вирішив зробити виключення для Кінга та позбавити його необхідності вносити ці кошти.

У відповідь "король жахів" зробив цю пропозицію, на яку вже позитивно відреагував Притула.

"Той момент коли Стівен Кінг у себе в Twitter просто рекомендує Ілону Маску наш фонд. Я на мить офігів. Працюємо далі, друзі! Донатимо за посиланням у шапці профілю! Дякую!", – заявив він.

На реакцію самого Маска не довелося довго чекати.

"Я пожертвував Україні 100 мільйонів доларів, скільки ви пожертвували? (Ми відмовилися від грошей Міністерства оборони, до речі)", – написав мільярдер.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що ракета компанії Маска SpaceX вибухнула у небі за 3 хвилини після запуску.

Дивіться також відео 5 каналу: "БИДЛОКРАТІЯ" довела Україну до краху: історик Данило Яневський | Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ