Ілон Маск і Twitter

Ілон Маск залишає посаду гендиректора Twitter – хто замінить його

Shutterstock

Остаточно бізнесмен не піде з компанії і зосередиться на конкретному напрямку роботи

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що залишить посаду генерального директора соцмережі Twitter, передає "Дивогляд".

Бізнесмен повідомив, що замість нього посаду гендиректора соцмережі займе колишня топ-менеджерка американської медіакорпорації NBCUniversal Лінда Яккаріно.

"З нетерпінням чекаю співпраці з Ліндою, щоб перетворити цю платформу на X, застосунок для всього", – написав Ілон Маск у своєму акаунті в Twitter.
Джерело The Wall Street Journal зазначає, що Маск та Яккаріно мають доволь хороші взаємини. Разом вони відвідували заходи рекламної індустрії, а також раніше компанія NBCU відновила партнерство із Twitter з метою розміщення відео з Олімпіади 2024 року.
 
Ілон Маск повідомив, що остаточно не піде з компанії Twitter. Лінда Яккаріно займеться бізнес-процесами, а сам бізнесмен сфокусується на дизайні продукту та нових технологіях.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Маск змінив логотип Twitter на популярний мем.

Дивіться також відео 5 каналу: "Євробачення-2023" Другий півфінал конкурсу ще більше заговорив українською! – Марта Шокало

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ