Twitter

Twitter зняв обмеження з акаунтів кремля – ЗМІ

pixabay.com

Акаунти путіна, російського мзс та інших рекомендуються користувачам без обмежень

Соцмережа Twitter зняла обмеження з акаунтів російських державних відомств і пропагандистів після того, як вона стала власністю мільярдера Ілона Маска. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

Минулого року попереднє керівництво Twitter заявило, що соціальна мережа не рекомендуватиме у пошуку, на домашніх сторінках користувачів і в інших частинах сервісу акаунти тих країн, які обмежують доступ до вільної інформації та ведуть війни за кордоном.

Однак нещодавно журналісти провели тести та дійшли висновку, що акаунти російських держорганів з'являються у верхній частині пошукової видачі для деяких запитів. Також їх помітно у пропозиціях інших облікових записів.

Наприклад, раніше оголошені правила наразі не стосуються акаунтів владіміра путіна, мзс рф і російського посольства у Великобританії. Журналісти поспілкувалися з колишніми керівниками Twitter, котрі теж вважають, що встановлені минулого року скасування для певних акаунтів скасували.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Маск змінив логотип Twitter на популярний мем.

Дивіться також відео 5 каналу: ДУБИ ШЕВЧЕНКА: на Батьківщині поета висадили 25 дерев у "Алею єднання"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ