Заклад громандського харчування

Бармен залишив записку та врятував двох клієнток – що він написав (фото)

Shutterstock

"Саме такий бармен потрібен кожному"

Трініті Алла разом з подругою висловили свою вдячність кмітливому бармену Максу Гутьєрресу за те, що його хитрість врятувала їх від неприємної компанії чоловіка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Під час візиту Трініті та її подруги до бару, незнайомий чоловік спричиняв дискомфорт, і Макс Гутьєррес, уважний бармен, не залишив цю ситуацію без уваги. Він вирішив підкласти дівчатам записку, під виглядом рахунку за послуги.

"Якщо цей хлопець вам заважає, перекиньте свій хвостик на інше плече, і я його вижену. У мене від нього мурашки по шкірі", – було написано у записці.

Після веселої зустрічі Трініті опублікувала фотографію з коротким коментарем у літній сезон 2021 року.

Бармен
Бармен
Фото: @trinityallie / X

"Чоловік чіплявся до мене і моєї подруги, і бармен передав мені цю записку, поводячись так, ніби це моя квитанція! Саме такий бармен потрібен кожному. Йому довелося буквально накричати на хлопця, сказавши, що йому потрібно відійти від нас, адже ми явно не зацікавлені в ньому. Той відповів, що це було трохи агресивно. Він сказав, що агресивно було чіплятися до дівчат", – Трініті розповіла про цей епізод.

Відомо, що Макс і Трініті зустрілися ще раз, і бармен поділився своєю версією подій. За словами Макса, "моторошний" чоловік повернувся пізніше, але Макс відмовився обслуговувати його знову.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США офіціантка отримала $1 тис чайових і моторошну записку від клієнта.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ