Сигарети

Жінка вилікувалася від раку легенів після 40 років куріння

Shutterstock

Пацієнтка страждала від нікотинової залежності і могла викурити до 2,5 пачок на день

У США жінка вилікувалася від раку легенів після 40 років куріння, передає "Дивогляд" із посиланням на NPR.

Шість років тому жителька штату Мічиган на ім'я Деніз Лі звернулася до лікарів після того, яка побачила рекламу проти куріння. Вона мала залежність від нікотину впродовж 40 років і могла викурити до 2,5 пачок на день. Результати комп’ютерної томографії виявили у пацієнтки злоякісну пухлину на ранній стадії.

Жінка пройшла шестирічний курс лікування за оновленою методикою, а також пережила хірургічну операцію з видалення 5-сантиметрової пухлини з її легенів.

Експерт з раку легень з Університету Співдружності Вірджинії Роберт Вінн зазначив, що головною відмінністю нового методу діагностики є здатність краще визначати мутації конкретної форми раку у пацієнта. Це дозволяє застосувати таргетний метод терапії – цілеспрямований вплив на ракові клітини на молекулярному рівні.

"Ми перейшли до молекулярного рівня лікування кожного конкретного виду раку легень, і це стало поворотним моментом", – зазначив лікар.

За статистикою, впродовж останніх п'яти років новітні методи лікування на 22% збільшили кількість пацієнтів, які змогли вилікуватися від онкології. У деяких випадках побороти рак вдавалося навіть на пізніх стадіях.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні почали продавати сигарети з новим медичним попередження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ