"Укрпошта"

Продаж старих авто та нецензурна заява: Укрпошта потрапила у скандал

Shutterstock

"Так, виставили гниле гівно на аукціон"

"Укрпошта" виставила 531 старий автомобіль на "Prozorro.Продажі" з метою збору коштів для оновлення свого автопарку, але цей крок викликав хвилю критики в соціальних мережах. Про це повідомляє "Дивогляд".

Гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський розповів, що ці автомобілі як іноземного виробництва (Hyundai Sonata, Peugeot, Mazda, Citroen, Volkswagen, KIA, Daewoo, Skoda, Volvo, Mercedes Benz), так і виробництва країни-агресорки (МАЗ, ГАЗ, УАЗ, ЗІЛ та інші).

За його словами, це було заплановано ще до початку повномасштабного вторгнення. Зараз сподіваються, що машини куплять колекціонери або волонтери, які після ремонту передадуть їх ЗСУ.

"Ну, і на останок – ким нас тільки не називали вчора в коментарях. Більш того, ми це передбачали, бо це ж дуже просто прийти та написати "краще б ви, м…ки, (там багато варіацій) передали ці автівки ЗСУ. Пояснюю – ми компанія, в якої акціонер – держава, і просто так передавати нічого не можемо", – написав Смілянський.

Після коментарів у соціальній мережі X (раніше – Twitter) на сторінці "Укрпошти" з'явилася наступна публікація:

"Так, виставили гниле гівно на аукціон. Ні, не **бнулись. Так, хотіли б віддати просто так тим, кому треба, але не маємо права. Продаємо старі автівки на Prozorro, бо цього вимагає закон"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Укрпошта випустить нову марку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ