Тайсон Ф'юрі згадав про війну в Україні та натякнув на реванш

http://www.eurosport.ru/

"Я вірю, що виграв бій"

Британський боксер Тайсон Ф'юрі прокоментував свою поразку від українця Олександра Усика у поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

"Циганський король" не погодився з рішенням суддів, які роздільним рішенням віддали перемогу Усику. Він висловив думку, що рефері були прихильні до Олександра через те, що в Україні триває війна.

"Я вважаю, що я виграв цей бій, Усик виграв кілька раундів, але я виграв більше. У його країні триває війна, і вони вирішили піти цим шляхом. Є умова про реванш, і ми повернемося в жовтні... Як я вже сказав, я вірю, що виграв бій. Ми повернемося до наших сімей, а потім повернемося в жовтні на ринг", – заявив британський спортсмен.

Ф'юрі також нагадав, що в контракті на перший бій є пункт про поєдинок-реванш, який планується на жовтень цього року.

Нагадаємо, що у ніч проти 19 травня Олександр Усик здолав Тайсона Ф'юрі, ставши першим абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі у XXI столітті. Боксерський поєдинок відбувся у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ