Лапи кота

Кішка шокувала господарів своєю реакцією на появу в них дитини – відео

Erda Estremera / Unsplash

Коти можуть погано переносити зміни в житті

Кеон Парса та Шелбі Кемп вирішили прихистити кішку Труді з притулку 4 роки тому, після чого вона стала справжньою зіркою в їхньому домі, але все змінилося, коли у них з'явився син. Про це повідомляє "Дивогляд".

Відео у TikTok починається зі сцени, де Парса та Кемп входять у будинок із маленьким Румі, а Труді дивиться на них зі здивуванням, перш ніж втікає.

Пізніше через монтаж автори показують, як кішка обережно дивиться на хлопчика у візку, стежачи за його рухами здалеку. Подружжя сподівається, що з часом Труді та Румі стануть друзями, але батьки розуміють, що це займе певний час.

@dr.keonparsa

До речі, фахівці з Американського товариства захисту тварин попереджають, що коти можуть погано переносити зміни в житті, такі як поява дитини, ймовірно, негативно вплине на їхній стан.

Рекомендації включають підготовку тварини до приходу дитини, наприклад, програвання записів дитячих голосів або натирання рук лосьйоном для малюків перед контактом з кішками.

Раніше "Дивогляд" розповідав смішну історію про хитру кішку, через яку її господиня втратила приблизно $100.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ