Лапи кота

У США звичайний кіт став причиною масової паніки серед населення – деталі кумедної історії (фото)

Erda Estremera / Unsplash

Поліцію налякали розміри тварини

Великий кіт, що блукав на півдні Сан-Франциско (США), викликав хвилю паніки серед місцевих мешканців у результаті помилкового повідомлення місцевої поліції. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на San Francisco Chronicle.

Правоохоронні органи оприлюднили в соціальних мережах зображення масивного кота, який прогулювався поблизу огорожі. Початково вражаючі розміри спонукали до думки, що це може бути небезпечна тварина, а саме гірський лев, також відомий як пума.

Проте після уважного розгляду фото користувачі мережі засумнівалися у цьому, відзначаючи відмінності у розмірах. Один із користувачів припустив, що це звичайний домашній кіт, а не гірський лев. Інший додав:

"Кожна з цих дошок – 4 дюйми, тож кіт приблизно 12 дюймів завдовжки, а гірський лев виростає до 4 футів"

Кіт
Кіт
Фото: South San Francisco Police Department / Facebook

Поліція швидко здійснила обшук території, але тварину так і не знайшли. Однак поліцейські наголосили, що громадяни мають уникати зустрічі з гірськими левами.

Нарешті, згодом правоохоронці заспокоїли місцевих мешканців, офіційно спростувавши першу версію. Вони підтвердили, що це просто великий кіт, а не гірський лев.

Раніше "Дивогляд" розповідав про схожий випадок у США, коли через подібність пуми та домашнього кота провели ціле розслідування.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ