Лапи кота

"Я завжди любитиму тебе": хлопець і кіт відтворили фото 20-річної давності

Erda Estremera / Unsplash

Зворушлива, але сумна історія

Чоловік зі Сполучених Штатів відтворив світлину 20-річної давності, на якій він, ще будучи дитиною, обіймає свого кота. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Сьогодні вирішив приспати свого кота, який був зі мною ще з дитинства. Зробив усе можливе, щоб відтворити фотографію 20-річної давності. Я завжди любитиму тебе, Гендальфе", – йдеться у повідомленні.

Пост супроводжувався світлиною "половина-половина", на якому користувач Reddit показаний у своєму дитинстві з молодим Гендальфом, а праворуч – вже у дорослому віці. На обох фото автор в однаковій помаранчевій сорочці, із теплою посмішкою на обличчі, ніжно обіймає свого домашнього улюбленця.

Кіт і його господар
Кіт і його господар
Фото: Reddit

Користувачі мережі висловили підтримку господарю та поділилися своїми власними історіями та анекдотами про своїх домашніх улюбленців. Публікація американця за кілька днів стала вірусною, зібравши тисячі лайків, коментарів та репостів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як на Прикарпатті покарали чоловіка, який вдарив жінку, коли рятував кішку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ