Австрія, Гальштат

Більше ніяких селфі: в австрійському містечку придумали оригінальний спосіб боротьби з туристами

відкриті джерела

Щороку місто відвідують близько 1 млн туристів

В Австрії знайшли оригінальний спосіб боротьби з любителями робити селфі. Детальніше про нього розповідає "Дивогляд" із посиланням на Express.

Влада австрійського містечка Гальштат, населення якого менше 800 жителів, тривалий час бореться з надмірною кількістю туристів. Міський голова міста Александр Шойц пояснює таке рішення бажанням місцевих жити у тиші і спокої.

Містечко розташоване на скелі на березі мальовничого озера. За рік Гальштат відвідують близько 1 млн туристів. Для скорочення цього потоку було вирішено встановити огорожу на популярній фотолокації, щоб іноземці не їхали в місто з метою зробити селфі. Місцеві жителі не раз скаржилися, що на локації, з якої відкривається краєвид на красиву церкву, постійно скупчуються величезні натовпи туристів.

Влада міста прийняла рішення встановити там дерев'яний паркан, але цілком імовірно, що за результатом громадських обговорень на його місці з'явиться більш надійна огорожа.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що зникла у горах туристка залишила на прощання рідним зворушливу записку.

Дивіться також відео 5 каналу: Як завагітніти та чи лікується безпліддя? Питання до лікаря репродуктолога – Час Online

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ