Порятунок туриста

Турист заблукав у Карпатах через складні погодні умови – фото

Facebook / ДСНС

Українцям нагадали про правила безпеки

4 лютого турист загубився у горах Карпатах, внаслідок чого довелося звертатися до рятувальників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ДСНС України.

Вчора о 15:45 чергове пошуково-рятувальне відділення селища Верховина отримало повідомлення від туриста, який втратив орієнтування під час слідування з гори Піп Іван до гори Смотрич. До його пошуків залучили рятувальників і двох волонтерів з притулку Смотрич, а також через складні погодні умови оголосили збір додаткових рятувальників.

Вже о 18:10 заблукалого туриста знайшли на орієнтованій відстані 1 км від вершини гори Піп Іван та супроводили до пошуково-рятувального відділення, що знаходиться в обсерваторії на горі Піп Іван, де йому надали допомогу.

"Рятувальники вкотре звертаються до любителів гірських мандрівок утриматися від виходів у високогір'я на період ускладнення погодних умов!", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що ухилянт викликав поліцію, бо заблукав у горах на Закарпатті.

Дивіться також відео 5 каналу: "рОСІЯНИ – СЦИКЛИВІ НАЦИСТИ!": Подерв'янський посадив русн@ на пляшки у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ