росіянка на відпочинку відкусила палець британці

У Таїланді скажена російська туристка відкусила палець британці та накинулася на собаку – фото 18+

mirror.co.uk

Матеріал містить чутливий контент

На пляжі у Таїланді російська туристка накинулася на британку і відкусила їй частину пальця. Детальніше про цей жахливий інцидент розповідає "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Скандальною історією поділилася 39-річна Моніка Созанська з Польщі. Вона разом із подругою з Великої Британії відпочивала на курорті у Таїланді. На пляжі подруги шукали місце, де можна було б присісти і побачили крісла-мішки біля молодої пари.

Громадянка Великої Британії ввічливо запитала, чи можна присісти поруч із парочкою на вільне місце, але у відповідь на це почули величезну кількість негативу.

росіянка не хотіла, щоб поруч із нею та її чоловіком сидів хтось ще, тому вирішила влаштувати сварку. Громадянка рф накинулася на британку, відкусила їй шматок пальця і побила її собаку.

"Вона схопила руку моєї подруги і вкусила її. Потім виплюнула вкушену фалангу і посміхнулася. Кров просто бризнула. Це було як у фільмі жахів!", – згадує полька. 

росіянка втекла до Малайзії разом зі своїм чоловіком найближчим літаком. Постраждалу громадянку Британії госпіталізували, лікарі намагаються врятувати її пошкоджений палець:

"Зараз лікарі намагаються врятувати палець і уникнути ампутації за допомогою спеціальної процедури, яка називається "обгортання", – каже Моніка Созанська. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що жінки російських загарбників скаржаться на вошей у своїх чоловіків.

Дивіться також відео 5 каналу: ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ у політиці – ЗА та ПРОТИ. Розвінчуємо міфи

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ