Військовий рф

Жінки російських загарбників скаржаться на вошей у своїх чоловіків

Shutterstock

"Належної медичної допомоги не надається"

Дружини російських вояк скаржаться на вошей у білизні своїх чоловіків, передає "Дивогляд".

Жінки окупантів з Уссурійська Приморського краю записали відеозвернення до президента рф владіміра путіна з проханням допомогти їм.

За словами росіянок їхніх чоловіків відправили в зону бойових дій в Україну, де загарбники стикнулися з проблемою відсутності нормальних умов перебування. Згодом вони почали скаржитися на проблеми зі здоров'ям та появу паразитів. Зокрема, й у спідній білизні.

"Не отримавши належної підготовки на Сергіївському полігоні, на вогневий рубіж прибули на початку жовтня. Наразі, перебуваючи на першій лінії, вони не мали заміни для відпочинку. Немає можливості дотримуватися особистої гігієни, через що у військовослужбовців завелися воші та почалася короста. Належної медичної допомоги не надається, внаслідок чого загострилися хронічні захворювання", – поскаржилися дружини мобіків.

Щоправда, ані голова кремлівського режиму, ані командування зс рф не звертають на це увагу і ставляться до своїх громадян і військовослужбовців, як до "гарматного м’яса".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про російського окупанта, який начебто відбив рукою уламок "HIMARS".

Дивіться також відео 5 каналу: Кожен може взяти участь у цій битві": як в Одесі здають кров для потреб ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ