Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк помстилася екс-росіянці Рибакіной, яка замовчує війну

Арата Ямаока TENNIS Club

Уроженка Москви робить вигляд, що не чує, коли її питають про війну в Україні

Професійна українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу у гарячій боротьбі з представницею Казахстану Єленою Рибакіною в 1/8 фіналу хардового турніру серії WTA 500, повідомляє "Дивогляд".

Українка пройшла у чвертьфінал за 143 хв турніру в Аделаїді, попри те, що перемогу у першому сеті забрала представниця Казахстану. До речі, раніше вона зустрічалася з Еліною Світоліною у матчі за 3-тє місце на Олімпіаді-2022, але й так уроженка росії зазнала поразки.

Під час першої партії Рибакіна отримала перевагу – протистояння завершилося виграним розіграшем на подачі казашки – 5:7. Рахунок за партією 6:7.

Однак, вже у другому сеті друга ракетка України не поступалася екс-росіянці й одразу ж визначилася трьома виграними геймами (3:0). Шостий гейм став останнім успішним для Рибакіної у цій грі (4:2), надалі у решті геймів перевагу зберігала українська тенісистка. Другий сет закінчився з рахунком 6:2.

У вирішальному третьому сеті перший гейм був вдалий для Рибакіної, але надалі Костюк взяла чотири гейми поспіль і встановила рахунок 4:1. Згодом представниця Казахстану ще раз змінила рахунок на 4:4, але відповідь від Костюк не змусила на себе чекати – 40:15, або 5:2 відповідно.

В останньому дев'ятому геймі українка не залишила суперниці жодних шансів і завершила партію з рахунком 6:3 (40:0). Таким чином друга ракетка України помстилася мовчазній уродженці Москви, яка робить вигляд, що не чує, коли її питають про війну.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська тенісистка перемогла на парному турнірі у Франції.

Дивіться також відео 5 каналу: ВОРОГ ГОТУЄ НАСТУП | Марафон "НЕЗЛАМНА КРАЇНА" – 03.01.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.