Еліна Світоліна

Еліна Світоліна стала послом платформи United24 – фото

elisvitolina / Instagram

"Я завжди пишалася тим, що я українка"

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала другим амбасадором фандрейзингової платформи United24, створеної за ініціативою Володимира Зеленського. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Офіс президента та її Instagram.

Нову амбасадорку представили під час онлайн-зустрічі з Главою держави, віце-прем'єр-міністром – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та координаторкою платформи Ярославою Гресь. У відеоконференції також взяв участь перший амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко.

"Щоб увага до України не знижувалася, потрібно активно розповідати про нас людям з інших країн. Тому серед ключових завдань UNITED24 – не тільки фандрейзинг, а й додаткова увага до України, до нашої боротьби за свободу", – розповів Зеленський.

З самого початку війни Світоліна відмовилася виступати на будь-яких змаганнях проти спортсменок з росії та білорусі, а також стала гучним голосом України на світовій арені.

"Щоразу, перемагаючи на корті, я була щаслива принести перемогу своїй країні. Я завжди пишалася тим, що я українка. Сьогодні, коли моя країна опинилася перед обличчям страшного ворога, я не залишусь осторонь. Я робитиму все можливе, щоб Україна виборола свою найголовнішу перемогу. Для мене честь долучитися до UNITED24 та об'єднати зусилля з Президентом України", – поділилася тенісистка.

Вже наприкінці наступного місяця, липня, проведуть благодійну гру першої ракетки світу Іги Свьонтек під патронатом Еліни Світоліної.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що реслер Джон Сіна зустрівся з фанатом із Маріуполя.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ