Джон Сіна

Реслер Джон Сіна зустрівся з фанатом із Маріуполя – зворушливе відео

wwe.com

Українець отримав приємні подарунки

Культовий американський реслер WWE та актор Джон Сіна зустрівся з 19-річним Михайлом із Маріуполя, домівку якого зруйнували рашисти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Зустріч відбулася в Амстердамі, куди Сіна спеціально приїхав, щоб здійснити мрію українця – побачити свого кумира. Хлопцю так подобається актор, що у нього в кімнаті було багато плакатів з ним.

Мама Михайла розповіла, що для полегшення стресу сина, обумовленого переїздом із України, вона йому казала, що нібито наприкінці подорожі той зустріне реслера. Однак, коли українці прибули до Нідерландів, то Михайло засмутився, бо цього не сталося.

Про цю історію написало видання The Wall Street Journal у статті про життя людей із інвалідністю під час війни, яку згодом прочитав Сіна.

"Я мав три вільні від роботи дні, коли прочитав цю історію, та перебував за годину льоту звідти, і вийшло: "Ми їдемо", що означає провести вечір за грою в конструктор та поїданням торта – особливий вечір, коли йдеться про особливих нових друзів, із якими мені вдалося познайомитися", – розповів американець.

Зустріч відбулася у центрі для біженців поблизу Амстердама, де тимчасово знаходиться українська сім'я. Сіна не лише побачився з Михайлом, але й подарував йому пояс чемпіона WWE та сувеніри зі своєю символікою.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Г'ю Джекман поспілкувався з 7-річним українським біженцем, який намалював "Росомаху".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ