Хлопчик у вишиванці

Українські діти-біженці створили найбільше NFT у світі – фото

Shutterstock

Проєкт реалізували, щоб "принести тепло Ілону Маску"

Український EdTech стартап Кеікі допоміг постраждалим від російського вторгнення дітям створити найбільше у світі NFT-зображення, яке хочуть подарувати Ілону Маска, щоб віддячити за підтримку України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Village.

Шедевр складається з малюнків 20 маленьких українців і отримав назву The Big Thank You Elon. Його розмір – 30000х30000 пікселів, що робить його найбільшим NFT-зображенням у світі. На малюнку зобразили Маска, який передає Starlink вівці на фермі, а також його обличчя, виконане у стилі мультсеріалу "Король гори".

"27 лютого, за три дні після вторгнення росії в Україну, Маск оголосив, що Starlink активовано в Україні та що термінали прямують до країни. Це сталося на офіційний запит української влади. Starlink дуже допоміг у налагодженні зв’язку в регіонах, постраждалих від війни. Зеленський виразив публічну подяку Маску. Але ми вважаємо, що цього недостатньо, щоб показати нашу українську щедрість і гостинність. Тому ми вирішили зробити найбільший NFT в історії, наповнити його разом із найдобрішими людьми, дітьми, і принести це тепло Ілону Маску", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що в Україні створили найбільшу в історії виставку колекції NFT.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ