Криптовалюта

На Львівщині переселенцям видаватимуть криптовалюту

cnbc.com

Ми поділимося подробицями

У Дрогобицькому районі розробили програму захисту найбільш незахищених верств людей, серед яких є внутрішньо переміщені особи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Дрогобицьку районну військову адміністрацію.

Так, завдяки співпраці з провідною біржею криптовалют "Binance" та благодійною ініціативою "Паляниця" фінансовою допомогою будуть забезпечені найбільш незахищені верстви людей. Це передбачає підтримку для внутрішньо переміщених осіб, а також для жінок, які мешкають у Дрогобицькому районі та є соціально незахищеними.

Таким чином, Львівська область стала однією з перших, де реалізовують проект допомоги ВПО. Однак, нова соціальна допомога унікальна, бо вона нараховуватиметься на криптогаманець, звідки її можна вивести на банківську карту.

"Розібратись із криптовалютою та механізмом застосування допомагатиме благодійна ініціатива "Паляниця", яка працює у партнерстві з Дрогобицької РВА. Волонтери цієї організації приїжджають у населені пункти, де перебуває найбільше ВПО та допомагають реєструватись у програмі та виведенням фінансової допомоги із криптогаманця"

Загалом на Львівщині вже тисяча людей зареєструвалися та отримали фінансову допомогу, а ще стільки ж очікують отримання соцдопомоги. Сума виплати становить $75, а нараховуватиметься вона протягом 3-х місяців. Загальний розмір допомоги становить $225.

Щоб зареєструватися треба мати смартфон, паспорт і довідку ВПО. Програма підтримки криптовалюти для ВПО діятиме лише для жінок від 18 до 80 років.

"У Дрогобицькому районі вже зареєстрували 20 осіб ВПО із села Опака, де мешкають внутрішньо переміщені особи. Загалом це жінки 40- 55 років. Окрім того, цього тижня планується зареєструвати десяток осіб із села Довге, а загалом 400 ВПО з Дрогобицького району"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як отримати довідку про прописку в "Дії".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ