Максим Галкін

"Подобається-не подобається, НАТО розширюється": Максим Галкін висміяв російських пропагандистів – відео

maxgalkinru / Instagram

"Я говорю: "Ні війні", вони кажуть, що я зрадник"

Відомий російський гуморист і телеведучий Максим Галкін під час свого виступу згадав про війну в Україні та розкритикував пропаганду рф. Про це повідомляє "Дивогляд".

Наразі Галкін гастролює Ізраїлем, де підтримує Україну в протистоянні з російськими окупантами. Також він фінансово допомагає українським біженцям, бо вважає це "своїм обов'язком".

Цього разу під час свого виступу він висміяв російських пропагандистів ольгу скабєєву та владіміра соловйова:

"Я говорю: "Ні війні", вони кажуть, що я зрадник. Вони говорили: "Ми робимо цю спецоперацію, щоб відсунути НАТО від кордонів росії". Ну і що, добрий вечір, ми з Суом (назва Фінляндії фінською мовою). Ну це нормально? Подобається-не подобається, НАТО розширюється. Уявляєте, і Швеція ж збирається в Альянс! Я вже передбачаю ці антискандинавські настрої. Я вже бачу, як скабєєва спалює альбом АВВА. Не за горами, як шведську стінку перейменують на "лазалку", сауну – в "сухопарку", шведський стіл – в "обжиралівку", і повністю заборонять казки Сальми Лагерлеф і Астрід Ліндгрен. Я вже бачу соловйова. Він стоїть і кричить "Карлсон!"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що білоруський музикант випустив пісню про війну в Україні, де є рядки "Той має рацію, хто захищає свій дім".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ