Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук заспівав перед українськими військовими – відео

sviatoslav.vakarchuk / Instagram

"Чутно, що від щирого сердя"

Музикант і лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук виступив із легендарною піснею перед захисниками України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Із самого початку повномасштабного російського вторгнення співак активно допомагає протистояти ворогу. Так, спершу він вступив до лав територіальної оборони, а потім почав активно підтримувати ЗСУ, в тому числі співаючи для військових. Раніше він таємно провів концерт для військових на Луганщині.

"Якщо "Місто Марії" – найновіша пісня в моєму репертуарі, то "Ой, чий то кінь стоїть" найстарша. Я виконую її вже 45 років :)", – розповів 47-річний Вакарчук.

Це сподобалося багатьом користувачам мережі, котрі залишили наступні коментарі:

  • "Дуже гарно! Я заспівала разом з Вами"
  • "Дякую вам, Святослав. Завжди ваші пісні торкалися душі та захоплення! А тепер дізнаєшся, що ви неймовірно душевна людина та патріот нашої країни. Ви дуже надихаєте. Благословень вам і нехай Господь береже вас"
  • "Дуже голос гарно тремтить. Чутно, що від щирого серця"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Святослав Вакарчук вдруге стане батьком.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ