Вибух

Пропагандисти рф заявили про ядерну війну та готують росіян "до раю" – відео

Shutterstock

Агресори вважають, що або вони "програють в Україні, або починається Третя світова"

У мережі з'явилося відео за участі російських пропагандистів, які обговорюють хід війни в Україні та можливість застосування ядерної зброї. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, спочатку рашистка Маргарита Симоньян каже, що "або ми програємо в Україні, або починається Третя світова". На думку пропагандистки, другий варіант реалістичніший.

"Бо знаючи нас і нашого керівника, путіна владіміра владіміровіча, найменш вірогідне, що все це завершиться ядерним ударом, мені це здається вірогіднішим, ніж такий розвиток подій", – каже вона.

Інший ідеолог путінізму Володимир Соловйов стверджує, що якщо це станеться, то росіяни потраплять до раю, а українці "просто здохнуть".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що пропагандист рф "спалився" на фейку про нібито знищену українську техніку, бо не помітив символ "Z".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ