виставка Mint for Ukraine

В Україні створили найбільшу в історії виставку колекції NFT

Mint for Ukraine

На заході представлено понад 1 млн творів мистецтва

В Україні створили найбільшу в історії виставку NFT-мистецтва, що присвячена незламності нашої держави, повідомляє "Дивогляд".

Захід під назвою "Mint for Ukraine" було організовано за ініціативи Міністерства культури, цифрової трансформації, закордонних справ та охорони здоров’я України. Також у ньому брали участь такі організації, як KSE Foundation, Reface, OpenSea тощо.

На виставці представлено понад 1 млн творів мистецтва, що були створені з використанням штучного інтелекту.

Представлену колекцію, до появи якої долучився художник Філ Босуа, можна переглянути абсолютно безкоштовно. Разом із цим, всі охочі можуть завести віртуальний гаманець на сайті і вносити пожертви в обраній валюті (у тому числі й криптовалюті).

Усі отримані кошти будуть спрямовані на допомогу Україні: 10% виділять на відбудову культурної спадщини нашої держави, а 90% – на гуманітарні потреби.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що картину Марії Примаченко продали на аукціоні за $500 тис.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ