"Квіти виросли коло четвертого енергоблоку" Марії Примаченко

Картину Марії Примаченко продадуть заради допомоги ЗСУ

Сергій Притула / Facebook

Творіння представлять на аукціоні благодійного фонду Сергія Притули

Київські колекціонери вирішили продати картину відомої української художниці Марії Примаченко, а всі отримані кошти передадуть на потреби ЗСУ, повідомляє "Дивогляд". 

Творчість Марії Примаченко буде представлена на аукціоні, який організовує благодійний фонд громадського діяча Сергія Притули. Відповідне повідомлення оприлюднили на Facebook-сторінці фонду

Картина під назвою "Квіти виросли коло четвертого енергоблоку" була створена у 1990 році, але ще й досі викликає захват у поціновувачів мистецтва.

Творчий спадок художниці продадуть на аукціоні, а всі отримані кошти переведуть на потреби Збройних сил України. Триватиме аукціон п'ять днів. Про його початок стане відомо трохи згодом.

"Для мене ця картина є безцінною, це – частина культурного спадку як України, так і світу. Але в тому, що творчість Примаченко пішла на те, щоб ми бомбили орків, є симовлізм. Оскільки вони бомбили її музей. Картина присвячена четвертому еноргоблоку ЧАЕС. А там поряд орки рили окопи в Рудому лісі", – говорить Сергій Притула.

Шоумен і волонтер звернувся до майбутніх власників картини і попросив їх не вивозити це витвір мистецтва за межі України:

"Закликаю всіх долучитися. В мене єдине прохання: коли придбаєте її, зробіть все, щоб картина залишилася в Україні", – сказав Сергій.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у храмі Неаполя з'явилася картина молодої матері з Києва.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ