Собор Святого Сабіна Канозського

В Італії у соборі помітили скандальну деталь на релігійній картині – що там було (фото)

Shutterstock

Парафіяни були обурені

В Італії собору подарували релігійну картину за $22 тис, автор якої вирішив її доповнити новими героями. Це закінчилося скандалом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Це сталося у місті Каноса-ді-Пулья, де Собор Святого Сабіна Канозського отримав у подарунок від художника Джузеппе Антоніо Ломусціо полотно, на якому він зобразив зустріч покровителя міста, святого Сабіна Каноського, зі святим Бенедиктом.

Однак, був один нюанс – він доповнив оригінальну сцену новими персонажами, а саме:

  • Настоятелем собору Феліче Бакко, котрий прикрив хрестом обличчя.
  • Підприємцем Серджіо Фонтана у захисній медичній масці. Він є керівником благодійної організації, яка оплатила полотно.
Картина Джузеппе Антоніо Ломусціо
Картина Джузеппе Антоніо Ломусціо
Фото: Giuseppe Antonio Lomuscio

Це рішення обурило парафіян, які почали вимагати, щоб картину зняли. За словами Джузеппе Антоніо Ломусціо, оновлений малюнок – лише його ініціатива, якою він хотів віддати шану "двом авторитетним представникам" суспільства.

Митець вважає, що його робота – вільна художня інтерпретація. Тим не менш, він погодився змінити полотно перед тим, як воно знову опиниться на публічному огляді.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що стенд-аперка пожартувала про Ісуса та вакцини, після чого втратила свідомість на сцені.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ