Софія Стужук

Найпопулярніша блогерка України Стужук назвала себе "русской" – відео

sofia_stuzhuk / Instagram

У блогерки 5,5 млн підписників

Українська блогерка-мільйонниця Софія Стужук вляпалася у скандал. В одній зі сторіз у своєму Instagram вона назвала себе і свою подругу росіянками, пише "Дивогляд".

Зараз Стужук з подругою Наташею і дітьми перебуває на відпочинку в ОАЕ. 16 лютого вона опублікувала відео з шопінгу у молі в Дубаї і підписала ролик "Осторожно. Русские в Дубай)".

Вочевидь, зрозумівши свій "прокол", Стужук видалила відео зі сторіз, але журналісти встигли його зберегти.

Сама блогерка ніяк не прокоментувала скандальний підпис і продовжує постити фото і відео з відпочинку.

На блог Софії Стужук підписані 5,5 млн людей - це найбільша аудиторія серед усіх українських блогерів. На сторінці блогерка переважно розповідає про своє життя і дітей, а також про численні трансформації свого тіла. Раніше вона розповідала журналістам, що на рекламі у блозі щомісяця заробляє від 20 до 200 тисяч доларів.

Судячи з попередніх скандалів з відомими блогерами, цей скандал із "росіянкою" серйозно позначиться на популярності Стужук.

Нагадаємо, у День пам’яті жертв Голодоморів популярний телеведучий Володимир Остапчук, який у цей день був ведучим на гучній блогерській вечірці, опублікував у своєму Instagram фото з підписом "Голодна блогерська туса". В результаті, більшість фанатів почали жаліти Остапчука, який став "жертвою несправедливого хейту". А сам ведучий виправдовувався тим, що у нього теж є родичі, які померли від Голодомору. Зрештою, на його популярність це ніяк не вплинуло.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ