Катя Маямі на "Богині шопінгу"

"Одні алкаші, наркомани та ніщєброди": "міс Рівненщина" розкритикувала населення свого рідного міста – відео

Шоу "Богиня шопінгу"

Образливі слова обурили ведучого шоу "Богиня шопінгу" та користувачів мережі

У мережі виник новий скандал навколо Катерини Крилової, володарки титулу "Міс Рівненщина-2014", також відомої як блогерка Катя Маямі. Вони різко розкритикувала мешканців свого рідного міста. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням ЧаРівне.info.

Образливі слова про місто Рівне пролунали на шоу "Богиня шопінгу", де Крилова ледь не стала учасницею сварки з іншою учасницею проєкту. За словами "міс Рівненщини", її опонентка нагадувала жінку, яка перебуває у романтичних стосунках з одруженими чоловіками літнього віку.

Та їй відповіла, що блогерці просто не щастить, а тому їй доводиться зустрічатися лише з "дідусями з пузцем". У відповідь Крилова сказала:

"Так, у нас в Рівному живуть одні алкаші, наркомани та ніщєброди"

Ця заява здивувала ведучих проєкту. За словами Олексія Дурнєва, блогерка вже навряд повернеться на Рівненщину. Звісно же, аналогічним чином це обурило користувачів мережі, які розкритикували Катю Маямі та порадили їй не відвідувати Рівне.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, як ця блогерка роздягнулась до купальника та показала дефіле у тролейбусі. Це помітила кондукторка, якій не сподобалось те, що дівчина була без захисної маски.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ