Поліція США

Поліція знайшла у таємній кімнаті дівчинку, яка зникла 2 роки тому – фото

Shutterstock

Дитину тримали у моторошному місці

Американські поліцейські розшукали 6-річну дівчинку, яка загадково зникла у 2019 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post і пресслужбу поліції штату Нью-Йорк.

Молоду американку, яку вдочерили, звуть Пейслі Шултіс. Її шукали протягом двох років, але марно. Однак, 14 лютого поліція отримала інформацію, що дівчинка знаходиться у підвалі одного з будинків у місті Соджертіс, де мешкають її рідні батьки.

Пейслі Шултіс
Пейслі Шултіс
Фото: @BenNandyNews / Twitter

Раніше правоохоронці перевіряли це місце, але безрезультатно. Втім, поліцейські все одно повторно вирушили на це місце, де дідусь Шултіс сказав, що не знає, де знаходиться його онука. Однак, правоохоронець помітив, що до підвалу будинку вели підозрілі сходи.

Саме там знаходилася 6-річна дівчинка. Виявилася, що її вкрали біологічні батьки, яких звинуватили у втручанні в опіку та у створенні загрози для дитини. На щастя, тепер із Пейслі все добре та вона знову зі своїми законними опікунами.

Її батька та дідуся звільнили на час до судового засідання, а матір залишиться у в'язниці. Їм заборонено наближатися до дитини. Журналісти не назвали причину, чому свого часу біологічні батьки втратили право опіки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що пара виявила у своєму домі таємну кімнату з моторошними речами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ