Віднайдені книги

Пара виявила у своєму домі таємну кімнату з моторошними речами – відео

Shutterstock

Те, що вони побачили, стало справжнім шоком

У Великій Британії пара знайшла у своєму будинку справжню таємну кімнату, що зберігала всередині секрет. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TikTok geebeetv.

Користувачка TikTok під ніком geebeetv виклала у мережу відео, на якому розповіла історію зі свого життя. Разом із хлопцем вони придбали будинок, що був створений ще у 1920 році. 

Під час проведення ремонту в оселі пара виявила невеличку кімнату, схожу на комірчину. Оглянувши її, вони знайшли кілька дивних та дещо моторошних речей. 

Зокрема, увагу привернув пакет з Біблією, оформлення якої відповідало готичному стилю. Також пара побачила стару фотографію, на якій у одного чоловіка були випалені очі. 

Серед інших речей були стара скринька зі саморобним хрестом і тканина з червоними плямами. 

"Ми знайшли таємну кімнату. Спершу подумали, що вона пуста, але потім побачили пакет, який висів на гаку. Хтось заховав Біблію. Що нам тепер з цим робити", – розповідає блогерка.

@geebeetv

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік знайшов своїх родичів завдяки онлайн-шопінгу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше