Емілі Вінелл Пол

У США 14-річна дівчина пішла з дому і написала листа батькам лише за 5 років – відео

Inside Edition

Увесь цей час дівчина вважалася зниклою безвісті

У США, дівчина, яка у 14 років пішла з дому і зникла безвісті, написала лист батькам п'ятьма роками по тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News Amomama.

У 2013 році 14-річна Емілі Вінелл Пол зібрала свої речі та пішла з дому, повідомивши про це батьків листом. Сім'я дівчини безперервно намагалася її розшукати, але нічого не вдавалося. Незважаючи на це, рідні продовжували вірити, що Емілі все ще жива.

За п'ять років після свого зникнення дівчина таки зв'язалася зі своїми батьками та повідомила їм, що жива.

Емілі надіслала лист своїй сім'ї, але про місце, де перебувала увесь цей час і перебуває наразі не уточнила. Незважаючи на це, батьки щасливі, що з їхньою дитиною все гаразд і сподіваються, що вона незабаром прийде до них.

"Ми витратили так багато часу, сподівались, молилися, мріяли. Тому просто знати, що вона жива, вона в безпеці та вона здорова – це найдивовижніша новина, яку я можу собі уявити", – розповідає двоюрідна сестра Емілі.

Місцеві правоохоронці підтвердити, що цей лист дійсно написала Емілі Вінелл Пол. Дівчина зв'язалася з офісом шерифа ще у 2018 році, коли вона ще вважалася зниклою без вісті. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві собака витягнув з-під криги дитину, яка перед цим сама його звідти дістала.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ