Дитина

"Екстраординарний випадок": 11-річна українка народила дитину

Shutterstock

У неповнолітньої мами діагностували COVID-19

У Закарпатській області 11-річна дівчинка, яка, за її словами, завагітніла від вітчима, народила хлопчика. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "УНІАН".

За словами завідувача акушерсько-гінекологічного відділення Берегівської лікарні імені Б. Ліннера Володимира Сагарда, пологи пройшли ще 18 листопада. Хлопчик народився з вагою 2,5 кг і зростом 49 см.

"Попередньо ми планували скерувати неповнолітню породіллю до Ужгородського міського пологового будинку, де більша практика приймання пологів в особливих випадках. Однак, пологи почалися раптово вночі, й було ухвалено рішення не ризикувати і не транспортувати породіллю до обласного центру, а терміново проводити операцію"

11-річній дівчині успішно провели кесарів розтин.

"Враховуючи малу вагу дитини й такий екстраординарний випадок, ухвалили рішення направити дитину до обласної дитячої лікарні в м. Мукачево"

За інформацією журналістів, за новонародженим наразі спостерігають у лікарні неонатологи. Після пологів 11-річну перевели до інфекційного відділення, бо у неї виявили коронавірус, яким вона могла захворіти під час зустрічі з родичами. За словами начальниці Служби у справах дітей Берегівської територіальної громади Олександрії Садварі, хлопчика назвали Шандор.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка народила у Tesla, поки автомобіль їхав до пологового будинку на автопілоті.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ