11-річна вагітна із Закарпаття зізналася, хто батько її дитини – відео

У жовтні громадськість дізналася шокуючу історію 11-річної дівчинки із Закарпаття, яка незабаром народить дитину та стане наймолодшою породіллю в Україні. Тепер стали відомі інші подробиці цієї ситуації.

Що сталося насправді?

Шоу "Стосується кожного" на телеканалі "Україна" відвідала матір 11-річної дівчинки та заявила, що не одразу дізналася про вагітність дитини, а лише на 5 місяці терміну. Однак, виявилося, що їй було відомо про це набагато раніше. Про це повідомляє "Дивогляд".

Окрім 11-річної, у жінки є ще одна донька, яка стала мамою у 15-річному віці. Кілька років тому вони переїхали до Херсонської області з Закарпаття. Жінка розлучилася з чоловіком і почала жити з новим коханим.

На новому місці 11-річна дівчинка завагітніла, після чого вони повернулися на Закарпаття. Спочатку дитина та її матір стверджували, що перша завагітніла від неповнолітнього, але на шоу дівчинка розповіла, що насправді батько майбутньої дитини – її 46-річний вітчим Олександр, з яким жила її мама.

За словами вагітної, історія про неповнолітнього батька – вигадка, бо вона не хотіла, щоб інші дізналися, хто справжній батько. Більш того, вона не вважає Олександра винним, бо сама до нього "чіплялася".

На думку матері 11-річної, її донька частково винна у цій ситуації, що одразу засудили у студії. На думку гостей проєкту, вагітну потрібно вилучити з цієї сім'ї, а її вітчима притягти до відповідальності.

Перелякана дівчина
Перелякана дівчина
Фото: Shutterstock

Погрози від батька дитини

Мама дівчинки стверджує, що її новий коханий почав погрожувати їй та її дітям розправою, якщо вони повідомлять про цей випадок правоохоронцям. Зокрема, він казав, що "поріже" та "закопає" кожного, кому буде відомо про цю ситуацію.

Більш того, вітчим дівчинки казав, що вб'є 11-річну, якщо вона вийде заміж, поки він буде відбувати покарання у місці позбавлення волі. На думку дитини, Олександр добре до неї ставився. Зокрема, вона зазначила, що він купував їй взутті та не ображав, а нещодавно 11-річна отримала від нього поштою телефон. У той же час вона помічала його жорстоке поводження з її мамою.

Що буде далі?

Дівчинка планує народжувати дитину, яка виявилася хлопчиком. Вона планує його назвати Олександром – на честь батька. Зазначається, що майбутня матір не вміє писати, погано читає та розпізнає букви. Тим не менш, вона не хоче продовжувати навчання у школі, бо тепер планує стати мамою.

Втім, вона може туди повернутися, коли її син сам піде до школи. Безпосередньо студію 11-річну не відвідала, але ведучому вдалося з нею поговорити. Вона стверджує, що наразі відчуває біль у животі та серце. Окрім цього, вона повідомила про свій раціон. Згідно її словам, протягом усього дня вона два разі з'їла лише спагеті, а м'ясо востаннє вживала кілька днів тому. Також вона мріє їсти фрукти та овочі, але у неї немає доступу до вітамінів і солодощів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про те, як у Росії дівчина побачила порно у мережі та дізналася, що її зґвалтували.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше