Лікар

"Думав, що бачив усе": лікар виявив ембріон у печінці жінки – відео

Shutterstock

Пацієнтка жалілася на проблеми з менструальним циклом

У Канаді лікарі досліджували організм 33-річної жінки та знайшли у її печінці ембріон. Йдеться про рідкісну форму позаматкової вагітності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post і TikTok-акаунт медика Майкла Нарві.

Пацієнтка прийшла до фахівців через порушення графіку менструального циклу, який затримався на 49 днів. Окрім цього, у неї 2 тижні була кровотеча. Виявилося, що у її печінці знаходиться ембріон.

"До цього випадку я думав, що бачив усе. Це перший схожий випадок", – розповів лікар.

Окрім цього, Нарві продемонстрував знімок УЗД, на якому помітно прикріплений до печінки ембріон. Останній навряд зможе правильно розвинутися поза маткою, а тому це могло бути небезпечним як для дитини, так і для жінки. Саме тому медики вирішили врятувати пацієнтку та позбавити її від приреченого ембріона.

@nicu_musings

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Ізраїлі немовля народилося з ембріоном у шлунку. Подібне "трапляється лише раз на 500 тис".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ