Банківська картка

Чоловік знайшов своїх родичів завдяки онлайн-шопінгу

Shutterstock

До цього люди не знали один одного

У Шотландії чоловік знайшов свою родину завдяки програмі футбольного матчу. Детальніше цю історію розповідає "Дивогляд" із посиланням на Edinburgh Live.

Росс Колкухун з дитинства ріс без батька і ніколи нічого не знав про нього. Одного разу він робив замовлення на сайті послуг eBay та придбав програму футбольного матчу між командами Хартс – Ліверпуль.

Чоловік оплатив своє замовлення, але гроші повернулися на його рахунок. Як з'ясувалося згодом, продавець був рідним батьком Росса. 

Чоловіки спілкувалися у мережі впродовж двох років і не могли побачити один одного через пандемію коронавірусу. 

Коли ситуація стала більш стабільною Росс Колкухун вирішив провідати свого батька та інших родичів. З'ясувалося, що у чоловіка була молодша на шість років сестра Ерін, з якою він мав багато спільного. Вони обоє захоплюються мистецтвом і продовжують займатися ним й у дорослому віці.

"Ми сміялися, плакали та ділилися історіями. Було враження, що ми знаємо один одного все життя. Я дуже нервувався, але це був абсолютно прекрасний та життєствердний досвід", – поділився емоціями Росс.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі жінка відшукала свою матір, яку понад 20 років вважали зниклою безвісті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше