родина, зв'язок, сім'я

Жінка досліджувала історію сім'ї свого чоловіка та з'ясувала, що вони родичі

Shutterstock

Цікавий збіг став несподіванкою для подружжя

У США жінка вирішила дізнатися більше про історію сім'ї, у якій виріс її чоловік та з'ясувала, що вони насправді родичі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Незадовго до цього чоловік дізнався, що за материнською лінією він походить з індіанського племені семинолів. Це здалося цікавим його жінці, яка й сама походить з індіанського племені чикасо. Тому вона вирішила більше поринути в родинну історію свого обранця.

"Ми жартували, що можемо стати родичами. Я з Оклахоми, а він із Пенсільванії", – написала авторка у своєму дописі.

Аналіз родини відкрив для неї дещо шокуючу інформацію. Річ у тому, що прапрадід чоловіка має походження з племені семинолів, які населяли Оклахому. Склавши ланцюжок з його предків та нащадків, жінка знайшла особу, яка носила дівоче прізвисько її матері. 

"Я поринула в історію ще глибше і виявила серед його предків жінку, яка носила дівоче прізвисько моєї матері", – розповіла авторка.

Згодом стало відомо, що сім'ї подружжя дійсно мають спільного родича. Ним виявилася прабабуся жінки, яка також є прабабусею її чоловіка. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі жінка відшукала свою матір, яку понад 20 років вважали зниклою безвісті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ