Ключі

Жінка дала нав'язливій свекрусі фальшивий ключ від будинку – реакція чоловіка її приголомшила

Shutterstock

"Вона двічі заходила до нас під час інтимних справ"

Користувачка розважального ресурсу Reddit поділилася історією про те, як вона вирішила дати своїй свекрусі несправжній ключ від будинку та про наслідки цього рішення. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами 34-річної оповідачки, вона та її 37-річний чоловік стали власниками нового будинку. Однак, їй набридала свекруха, котра, як стверджує жінка, не поважала їхні особисті кордони.

"Моя свекруха постійно наполягала, щоб отримати запасний ключ. Вона дала обіцянку, що користуватиметься ним тільки в екстрених випадках. Однак, враховуючи ту обставину, що у неї були запасні ключі від нашої старої квартири і вона двічі заходила до нас під час інтимних справ, я не могла їй довіряти"

Невістка захотіла викрити родичку коханого, а тому дала їй фальшиві ключі. Звісно ж, це розізлило свекруху, яка почала сваритися через це на різдвяній вечері.

"Вона присоромила мене... Я спитала, як вона дізналася, і вона відповіла, що кілька днів тому, коли чоловіка не було вдома, вона приходила"

Ця інформація розлютила оповідачку, а тому вона нагадала про обіцянку не турбувати їх без особливої потреби. Однак, її чоловік вирішив захистити матір і сказав, щоб його дружина вибачилася за цей вчинок і "дитячу поведінку".

"Мій чоловік накинувся на мене в авто і сказав, що я брехала, маніпулювала, принижувала, викривала його матір"

А як вважаєте ви, оповідачка правильно вчинила?

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як свекруха хотіла отруїти невістку тістечком посеред весілля.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ