Сейф

Жінка знайшла у підлозі свого нового будинку сейф – що було всередині (відео)

imthefookinlizardking / TikTok

Зламати сейф було непросто

Користувачка TikTok на ім'я Ліз розповіла про те, як знайшла у своєму новому будинку загадковий сейф, який вдалося відчинити. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

"Я купила будинок у листопаді і щойно знайшла на підлозі прихований сейф. Будинок побудували наприкінці 70-х років. Як, чорт візьми, мені його відкрити?"

Дівчина виявила сейф під килимом. Після цього вона поговорила з кількома слюсарями та навіть компанією, що виготовила сейф, щоб дізнатися, як його відчинити.

Спочатку їй відмовили, але згодом вдалося знайти людину, яка вміє зламувати комбінації. У результаті сейф відкрили, але виявилося, що той був пустий. Втім, це не засмутило Ліз, яка задоволена тим, що тепер у неї є такий прихований предмет.

@imthefookinlizardking
@imthefookinlizardking

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, як закохані несподівано помітили у квартирі таємний вхід. Ми розповіли, куди той вів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ