Туалет

Турист помітив в унітазі готелю гігантську небезпечну істоту – моторошне відео

Shutterstock

"Я був вражений, коли побачив це"

У Таїланді британський турист несподівано виявив у туалеті готельного номера варана. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

37-річний Джейсон Кінгман і його 45-річна партнерка Чантима Чайрісук вирушили на відпочинок у провінцію Патхумтхані. Жінка одного разу пішла до вбиральні та перелякалася, що в унітазі знаходиться якесь створіння.

"Я був вражений, коли побачив це. Багато хто з них живе в саду нашого готелю, але я вперше бачу їх у туалеті", – розповів Кінгман.

На опублікованому відео помітно гігантського варана, який виліз з унітазу та періодично демонстрував свій вражаючий язик, а потім зник. Жінка припустила, що рептилія спробувала втекти з вулиці, бо там розпорошували інсектициди. Після цієї ситуації цю тварину британські туристи більше не зустрічали.

Зазначимо, що йдеться про азіатських водяних варанів. Вони населяють ставки та канали великих міст Таїланду, де полюють на рибу, змій, жаб та інших тварин, а також їдять залишки людської їжі. Якщо ця рептилія відчуває загрозу, то може стати агресивною і вкусити. Це може бути небезпечно, бо її укус містить шкідливі бактерії.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у ПАР кобра виповзла з унітаза та вкусила європейського туриста за пеніс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ