Король Лев

В Івано-Франківській області вулицями розгулює величезний лев – місцеві жителі налякані (відео)

Shutterstock

Тваринку виводять на прогулянку на повідку без намордника, а інколи лев тікає від господарів

В Івано-Франківській області вулицями гуляє величезний лев та лякає мешканців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

Курйозний випадок зафіксували у селищі Старуня, що на Богородчанщині. Мешканці населеного пункту повідомляють, що тваринка мешкає по сусідству вже дуже давно. Її вперше побачили ще маленьким левеням, який перебував за парканом.

Тваринка зростала і її почали виводити на прогулянку на повідку без намордника, але інколи лев тікав від господарів. Це лякало жителів Старуні.

"Він собі лева бере на повідку, як собаку, і лев собі попри нього ходить", – розповідає місцева жителька Ганна Оглоб’як.

 Люди часто бачили хижака на полі або заправці неподалік кафе:

"Вчора лев був під баром. Хто куди там знову тікав. Люди, ідучи з церкви, одне одному казали: закрийтеся в хаті, вони шукають лева", – додає Надія Стрембіцька.

Селяни намагалися боротися з людьми, які привезли хижака на цю територію, але усе марно:

"Ми викликали дільничного, ми викликали поліцію… Коли приїжджає комісія, лев закритий", – розповідають мешканці села.

Власник тварини розповідає, що лев жодного разу не тікав від нього і завжди гуляє на повідку. Разом із цим, він дуже дружелюбний і не вкусить нікого.

"Як ідемо гуляти, я відкриваю багажник – і він заскакує. У салон на переднє сидіння він не полізе. Ви не бачили, в яких умовах він був. Він не ставав на задні ноги, зуба у нього не було, видно, що палкою били – на чолі шрам", – говорить власник лева Андрій Сидорук.

Зоозахисники взяли до уваги цю ситуацію і вважають, що найкраще буде віддати лева до центру реабілітації диких тварин, а згодом перевезти в Африку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що олень несподівано "налетів" на мисливця та поранив йому око.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ