Мавпи

В Індії мавпи вкрали двомісячну дитину та втопили її у колодязі

Shutterstock

Фахівчиня зазначила, що раніше схожі випадки вже траплялися, однак така поведінка мавп дійсно є незвичною

На території Індії скажені мавпи викрали двомісячну дитину та втопили її у колодязі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

Ця подія трапилася у місті Багпаті, що в індійському штаті Уттар-Прадеш. Тварини увірвалися до житлового будинку через двері. У кімнаті вони побачили дитину, яка спала поряд із бабусею, та витягли її. 

Мавпи відтягнули немовля до колодязя з водою та кинули його просто у нього. Дитину знайшли мертвою за кілька годин у резервуарі з водою. 

Поліція Гандінагара надіслала запит до працівників місцевого лісового господарства з проханням вжити усіх необхідних заходів щодо мавп, яких вважають справжньою загрозою. 

Керівниця програми вивчення поведінки приматів у Вашингтонському університеті на ім'я Джессіка Мейхью зазначила, що раніше такі випадки вже траплялися, однак така поведінка мавп дійсно є незвичною. Фахівці впевнені, що у такий спосіб примати намагаються самовдосконалитися. 

"За своєю природою мавпи дуже цікаві, а деякі види, наприклад макаки, ​​можуть поводитися агресивно, якщо їх приручити", – повідомила професорка Ратгерського університету Ерін Фогель.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві собака витягнув з-під криги дитину, яка перед цим сама його звідти дістала.

Також стало відомо, що безпритульні цуценята врятували покинуте немовля у полі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ