Старовинні листи

"Сподіваюся, в тебе є ножі": англієць знайшов під сходами у своєму будинку стару ляльку з моторошною запискою – фото

Shutterstock

Вчитель британської школи нещодавно придбав будинок і почав його роздивлятися

У Великій Британії чоловік знайшов у своєму будинку стару ляльку з моторошною запискою в руці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Джонатан Льюїс – 32-річний вчитель британської школи придбав будинок і почав його роздивлятися. Перевіривши місце під сходами, він знайшов стару дитячу ляльку, що сиділа у маленькому кріслі:

"Я тільки-но купив будинок та отримав ключі. Знав, що під сходами була порожнеча, забита дошками й заштукатурена. Там, де у попередніх власників був холодильник, вийшов дріт, але я не знав, де він був підключений, тому я проткнув шматок гіпсокартону, щоб побачити, що там було. Я пробив дірку розміром з кулак, посвітив у неї, а там сиділа лялька", – розповів хлопець.

На перший погляд лялька здавалася досить звичайною. Єдине, що зацікавило Джонатана – записка, яку вона тримала. У тексті йшлося про те, що у 1961 році лялька на ім'я Емілі вбила попередніх власників будинку, оскільки вони їй не подобались:

"Дорогий читач/новий власник будинку, спасибі, що звільнив мене! Мене звуть Емілі. Мої початкові власники жили в цьому будинку в 1961 році. Вони мені не сподобалися, тому їм довелося зникнути. Все, що вони робили, це співали та веселилися. Це було огидно. Я вибрала для них смерть, так що я сподіваюся, в тебе є ножі і ти добре спиш", – йшлося у записці.

У Британії чоловік знайшов стару ляльку з моторошною запискою
У Британії чоловік знайшов стару ляльку з моторошною запискою
Фото: @Lshot / Telegram

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка повернула одній сім'ї загублені листи часів Другої світової війни та дізналася, що їхня авторка – її прабабуся.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ